Nyní k objednávce nad 3 499 Kč obdržíte kvalitní triko s logem technikaprofarmu.cz. Velikost L, XL, XXL a XXXL upřesněte v poznámce objednávky.
  • 1 z 2
 

Dvourychlostní hydraulický rozvaděč pro štípačky dřeva 1/35

 

Hydraulický  rozvaděč dvoučinný jednosekční, konstruovaný speciálně pro štípačky dřeva. Vysokorychlostní režim vysouvání pístu při chodu naprázdno (diferenciální zapojení). Průtok 35l/min., pojistný ventil. Těleso litina, šoupátko tvrdochrom. Vyrobeno v systému QMS ISO 9001. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 900 Kč
1 570,25 Kč bez DPH
   
Kód produktu 792
Značka Badestnost
Kategorie Speciální rozvaděče pro štípačky dřeva
 

Hydraulické rozvaděče pro univerzální použití v zemědělství, lesnictví, stavebnictví, průmyslu. Jednoduché a dostupné řešení.

Jednosekční hydraulický rozvaděč pro štípačky dřeva, hydraulické lisy, nůžky apod.
 
Průtok: 35 l/min
Provozní tlak max 300 bar
dvoučinný
Seřiditelný pojišťovací ventil
Vysokorychlostní režim
 
Rozměry závitů: P, T = G 3/8" - A, B = G 3/8"

V neutrální poloze volný průtok P - T     A,B uzavřeny

 
Pro ovládání dvoučinných hydraulických válců 
 
Zapojení:
Vstup od čerpadla P
Zpátečka do nádrže T

Výstupy ze sekcí ke spotřebičům A,B

 

Pokud na ovládací páku nebo ovládací zdvihátko rozvaděče nepůsobí vnější síla, je šoupátko rozvaděče udržováno pružinou v poloze  1, v níž hydraulická kapalina neustále protéká ve směru P - A a B  - T a vyvolává zpětný pohyb (zasouvání) pístu štípačky. K ustavení šoupátka do neutrální polohy, kdy kapalina proudí směrem P - T a A,B jsou uzavřeny, je zapotřebí mechanický doraz, který při zasunutí pístu do výchozí polohy působí na ovládací zdvihátko rozvaděče. Je-li tedy píst štípačky ve výchozí poloze, kdy jeho mechanický doraz působí na ovládací zdvihátko, nachází se šoupátko rozvaděče v neutrálu, kdy kapalina volně protéká z čerpadla do nádrže. Pro vysouvání pístu se štípacím klínem je třeba držet ovládací páku v pracovní poloze. Jestliže dojde k uvolnění ovládací páky, pak se píst opět automaticky zasouvá, dokud jeho mechanický doraz nepřesune šoupátko do neutrální polohy.  

 

_PHTechnika_tel_kratky_popis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: